Jak działa dobra energia - relacja z warsztatów

26 maja w Koszalinie, w ramach festiwalu sztuki "KOSZART" odbyły się warsztaty pt. Jak działa dobra energia, współorganizowane przez Zielony Instytut, Fundację im. Heinricha Boella, Green European Foundation, Oswajanie Sztuki i innych partnerów.Zapraszamy do zapoznania się z relacją z warsztatów.

Czytaj więcej...

Zrównoważona polityka energetyczna na Pomorzu - warsztaty

Już za tydzień, w dniach od 4 do 5 czerwca w Lubkowie, odbędą się warsztaty poświęcone zrównoważonej polityce energetycznej na Pomorzu.
Główne cele warsztatów to przede wszystkim: wzmocnienie strategii współpracy pomiędzy lokalnymi organizacjami, wzmocnienie działań na rzecz budowania demokracji energetycznej w Polsce oraz promowania energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, zainicjowanie współpracy z partnerami europejskimi, przekazanie wiedzy na temat dobrych praktyk obecnych w innych krajach.

Czytaj więcej...

26.07: Warsztaty antyatomowe w Lubiatowie

Warsztaty antyatomowe w Lubiatowie

    W ramach obozu antyatomowego w Lubiatowie odbędzie się Szkoła Letnia Zielona Energia w Twoim Domu. Zielony Instytut wraz z Green European Fundation współorganizuje dwa warsztaty:
  • warsztat o zielonych miejscach pracy
  • warsztat „Jak prowadzić dialog pomiędzy lokalnymi społecznościami, politykami i przedsiębiorcami na rzecz demokracji energetycznej?".

Czytaj więcej...